O firmie

NEO CENTER

budynek newDSC_3584DSC_3585DSC_3586DSC_3587n2n1n3n4n5n6

Firma Neo Center powstała w 2000 roku we Wrocławiu. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą oraz montażem okien, drzwi oraz bram garażowych. Obecnie zapewniamy również dostęp do szerokiej gamy produktów branży instalacyjno-sanitarnej oraz ceramiki i armatury sanitarnej.

Wyznajemy zasadę „najwyższa jakość za rozsądną cenę”.
Współpracujemy tylko z wiodącymi i sprawdzonymi producentami. Odwiedzając nasz sklep będą mogli Państwo otrzymać kompletną ofertę produktową, którą w zależności od potrzeb dopasujemy do Państwa wymagań i oczekiwań.

Nasi doświadczeni sprzedawcy chętnie udzielą fachowych porad. Szeroki asortyment jaki jesteśmy w stanie Państwu zaoferować pozwoli na kompleksową obsługę przy budowie lub remoncie domu w zakresie zarówno wyboru potrzebnych produktów jak i doradztwa technicznego.

Filozofią naszej firmy jest optymalizacja kosztów w taki sposób, aby przy maksymalnie komfortowej obsłudze zaoferować klientowi towar w jak najkorzystniejszej cenie. Staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dlatego nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje poprzez szkolenia.

Koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze Klientów. Nasze wartości to odpowiedzialność i uczciwość, które decydują o trwałości firmy i zaufaniu ze strony Klientów i Partnerów.

Posiadamy własny transport.
Do wszystkich produktów możemy zaoferować usługę montażu.
Istnieje możliwość zakupu na raty.